Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fängslade former", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 158x118 cm

861887

2021-01-24