Peter Freudenthal Jan Filip-Olson

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER FREUDENTHAL JAN FILIP-OLSON, Six epressions, mapp med 6 litografier, signerade numrerade och daterade, Peter Freudenthal resp Jan Filip-Olson, 23/47, 1989, ca 50x50 cm

oramade

861888

2021-01-12