Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, höjd ca 57, 44x32 cm

Bruksslitage

861889

2021-01-12