Satsbord 3 delar
2021-01-12
861889
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, höjd ca 57, 44x32 cm
Bruksslitage