Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

460 EUR

Utropspris

500 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad 2000, olja på duk, 154x110 cm

861890

2021-01-24