Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad -91, olja på duk, 36x41 cm

861891

2021-01-24