Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Kina, 1800-tal motiv med fåglar och växxter samt tecken, en svärtad sockel i trä medföljer, höjd (utan sockel) ca 39 cm

Locket är lagat, slitage

861892

2021-01-07