Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "i vinden stillas sinnet", a tergo signerad samt daterad 1992, olja på duk, 200x40 cm

861894

2021-01-24