Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 63, diameter 53 cm

Slitage

861895

2021-01-07