Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 63, diameter 53 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
861895
2021-01-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner