Soffbord 1900-tal

Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, mahognyfanér, med utfällbara klaffar, höjd ca 54 cm, 140x55 cm, utfällt bredd ca 98 cm

Bruksslitage

861896

2021-01-12