Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 908 g

Bruksslitage, anlöpningar

861898

2021-01-07