Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 908 g
Bruksslitage, anlöpningar
861898
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här