Silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 908 g
Kuntoraportti
Bruksslitage, anlöpningar
861898
Päivämäärä:
2021-01-07