Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, 3 dlr,skål, bläckhorn, bricka, tenn, tidigt 1900-tal, höjd ca 1-10 cm
Slitage, repor, anlöpningar
861899
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här