Firma Svenskt Tenn

Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, 3 dlr,skål, bläckhorn, bricka, tenn, tidigt 1900-tal, höjd ca 1-10 cm

Slitage, repor, anlöpningar

861899

2021-01-07