Natalia Khvostjonkova, oljemålningar

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): Figurkompositioner, 2 st, signerade, a tergo daterade 1991, 46x55 resp. 50x61 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

861901

2021-01-07