Sergej Podrez, oljemålning

Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad S. Podrez, Sintez 91, a tergo betitlad, 65x81 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

861902

2021-01-07