Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) ur serien "från färg till ljus", a tergo signerad samt daterad 1979, olja på duk, 130x100 cm
861904
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här