Markku J Rantala maalaus

Markku J Rantala maalaus
Markku J Rantala maalaus
Markku J Rantala maalaus
Markku J Rantala maalaus

Såld för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) ur serien "från färg till ljus", a tergo signerad samt daterad 1979, olja på duk, 130x100 cm

861904

2021-01-24