Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ljus i tunneln", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 250x84 cm

861905

2021-01-24