Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ljus i tunneln", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 250x84 cm
861905
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här