Matbord furu 1900-tal

Matbord furu 1900-tal
Matbord furu 1900-tal
Matbord furu 1900-tal
Matbord furu 1900-tal
Matbord furu 1900-tal
Matbord furu 1900-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, furu, med klaffar, höjd ca 76 cm, diam 104 cm, klaffens djup ca 26 cm

Slitage, har tidigare varit målat

861907

2021-01-12