Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm
Kupa saknas, slitage
861908
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här