Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm

Kupa saknas, slitage

861908

2021-01-10