Olle Ohlsson akvareller

Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller
Olle Ohlsson akvareller

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928): (2) Figurkompositioner, akvareller, signerade, daterade 1991, oramade, största arkmått ca 32 x 24 cm

861910

2021-01-14