Yki Nummi taklampa

Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

YKI NUMMI, taklampa modell 64-401, Stockmann Orno, 1960-tal, blågrå-, samt vit akrylskärm, bär tillverkarens stämpel, diameter 39 cm.

Slitage och märken

861911

2021-01-10