Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 EUR
YKI NUMMI, taklampa modell 64-401, Stockmann Orno, 1960-tal, blågrå-, samt vit akrylskärm, bär tillverkarens stämpel, diameter 39 cm.
Slitage och märken
861911
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här