Matbord 1900-talets mitt

Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1990-talets mitt, fanerat med teak, höjd ca 73, 138x95 cm, 3 st iläggsskivor med djup 20, 30, resp 50 cm

Bruksslitage, skiva med ringmärke

861914

2021-01-12