Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1990-talets mitt, fanerat med teak, höjd ca 73, 138x95 cm, 3 st iläggsskivor med djup 20, 30, resp 50 cm
Bruksslitage, skiva med ringmärke
861914
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här