Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
OTTO SINDING (Norge 1842-1909): Kustbild med tupp och hönor, signerad Otto Sinding, olja på duk ca 48x75 cm
861915
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här