Otto Sinding oljemålning

Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

OTTO SINDING (Norge 1842-1909): Kustbild med tupp och hönor, signerad Otto Sinding, olja på duk ca 48x75 cm

861915

2021-01-07