Skrivbord Erik Wörts

Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts
Skrivbord Erik Wörts

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WØRTS, skrivbord, 1960-tal, "Exklusiv", för IKEA, fanerad i riopalisander (Dalbergia nigra), två hurtsar med tre lådor, nedfällbar lucka samt utdragbar avlastningsskiva, ovandel med glasskiva, höjd ca 74, 150x78 cm, nyckel saknas, cites intyg medföljer

Bruksslitage, knoppar med avslag, lucka ej stängbar, nyckel saknas

861921

2021-01-15