Jim Dine litografi

Jim Dine litografi
Jim Dine litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

JIM DINE (född 1935): ur "Ten Winter Tools", signerad och daterad 1973, 40/100, litografi, bildmått ca 22x20 cm

861923

2021-01-07