Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
JIM DINE (född 1935): ur "Ten Winter Tools", signerad och daterad 1973, 40/100, litografi, bildmått ca 22x20 cm
861923
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här