Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Dux, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, längd ca 309, sitthöjd 37 (159x150 cm)
Slitage, märken, bruksspår, sidogavel saknas
861926
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här