Soffa Dux 1900-tal

Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal
Soffa Dux 1900-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Dux, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, längd ca 309, sitthöjd 37 (159x150 cm)

Slitage, märken, bruksspår, sidogavel saknas

861926

2021-01-10