Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 11 st, grön glasmassa, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm

Smärre nagg

861928

2021-01-09