Klubbat för:
90 EUR
200 EUR
TAPIO WIRKKLA, två vaser, signerad Tapio Wirkkala - 3311 och -3307, klart- och gråtonat glas blåst i form, delvis matterat glas, sent 1960-tal, höjd 18-19 cm
861929
2021-01-07