Skåp 1800-tal nyrenässans

Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, 2-delat, fanér i valnöt och valnötsrot, överskåp med glasat dörrpar, underskåp med dörrpar samt låda, bakomliggande hyllplan, beslag och draghandtag i vitmetall, på kulfötter, höjd ca 211, 125x60 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador

861933

2021-01-07