Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1700-talets slut, möjligen England, stämplade JH, höjd ca 9 cm
Slitage, något sneda upptill
861935
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här