Ljusstakar 1 par mässing

Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1700-talets slut, möjligen England, stämplade JH, höjd ca 9 cm

Slitage, något sneda upptill

861935

2021-01-11