KAI KRISTIANSEN stolar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, "Pige/T21", stolar, 4 st, Danmark, 1960-tal, stomme i bok och teak, sitsar med textil klädsel sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken, klädsel kraftigt smutsad, 1 stol med trasigt ryggstöd
861936
2021-01-12