Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, papper med blindstämpel, 64x49 cm
Ej examinerad ur ram
861937
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här