Pablo Picasso, efter litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, papper med blindstämpel, 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

861937

2021-01-07