Taklampa "FL/Y" Kartell
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
FERRUCCIO LAVIANI, "FL/Y", taklampa, för Kartell, Italien, röd transparent metakrylat, etikettmärkning, höjd ca 33 exkl upphängning, diameter 52 cm
Ej funktionstedad, SAV garanterar ej funktion, slitage och repor
861938
2021-01-12