Åmells Möbler Hörningsholm bokskåp

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Hörningsholm", bokskåp, 2000-tal, beslag i mässing, höjd ca 213, 99x43 cm, nyckel medföljer

Smärre ytskador

861942

2021-01-08