Klubbat för:
8 000 SEK
5 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, "Hörningsholm", bokskåp, 2000-tal, beslag i mässing, höjd ca 213, 99x43 cm, nyckel medföljer
Smärre ytskador
861942
2021-01-08