Polyphon speldosa

Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POLYPHON, speldosa, 1900-talets första del, höjd 12, 20x19 cm, 11 skivor medföljer

Slitage, märken, funktion ej kontrollerad

861943

2021-01-07