Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGRAM, SÄNGBORD, Allinwood Tuvan, 1900-tal, furu, gavlarnas höjd ca 120 cm, 190x210 cm, sängbordens mått ca 35x45, höjd 67 cm
bruksslitage
861946
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här