Sängram sängbord Allinwood Tuvan

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SÄNGRAM, SÄNGBORD, Allinwood Tuvan, 1900-tal, furu, gavlarnas höjd ca 120 cm, 190x210 cm, sängbordens mått ca 35x45, höjd 67 cm

bruksslitage

861946

2021-01-12