Soffbord Mathsson & Hein Superellips

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", soffbord, masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 52, 175x125 cm

Smärre ytskador, fanerlagningar

861948

2021-01-08