Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Äng med skogsparti, signerad, olja på duk, ca 45x55 cm

861950

2021-01-07