Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med bl a vaser och lökar, signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

861952

2021-01-07