Gunnar SVensson oljemålning

Gunnar SVensson oljemålning
Gunnar SVensson oljemålning
Gunnar SVensson oljemålning
Gunnar SVensson oljemålning
Gunnar SVensson oljemålning
Gunnar SVensson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Utsikt Mälarhöjden", signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

861953

2021-01-07