Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Havsvik, signerad, olja på duk, ca 39x47 cm

861954

2021-01-07