Spotlight Stockholm

Spotlight Stockholm
Spotlight Stockholm
Spotlight Stockholm
Spotlight Stockholm
Spotlight Stockholm
Spotlight Stockholm

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPOTLIGHT, med 6 vridbara lampor, vitlackerad, Spotlight Stockholm, höjd ca 17, diameter ca 26 cm

Bucklor och slitage, ej funktionstestad

861955

2021-01-09