Georges Braque

Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildyta ca 22x9,5 cm

Ref , Maeght nr 1034

861957

2021-01-09