Ljusstakar Nils Eric Justelius
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 3 st, tenn, en signerad Nils Eric Justelius, (mästare i Eksjö 1820-1866), två manscetter medföljer, höjd ca 11-24 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, en stukad, bucklor, repor, skada på en kulfot
861958
2021-01-07