Ljusstakar Nils Eric Justelius

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, tenn, en signerad Nils Eric Justelius, (mästare i Eksjö 1820-1866), två manscetter medföljer, höjd ca 11-24 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, en stukad, bucklor, repor, skada på en kulfot

861958

2021-01-07