Per Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER HILDING PERJONS (1911-98): "Floda-kulla", signerad och daterad Perjons -44, olja på duk, ca 65x48 cm

Krackeleringar i överkant, nålhål längs ram

861959

2021-01-07