Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerat i teak, tre lådor, samt tre skåp invändigt med hyllplan, höjd ca 94, 164x42 cm

Bruksslitage, färgrester, mindre märken, ett lås borttaget

861970

2021-01-07