Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerat i teak, tre lådor, samt tre skåp invändigt med hyllplan, höjd ca 94, 164x42 cm
Bruksslitage, färgrester, mindre märken, ett lås borttaget
861970
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här