Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurscen, signerad Sven Lidberg, PT, färglitografi, bildmått ca 48x60 cm

Zustandsbeschreibung

Med dedikation

861976

2021-01-09