Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurscen, signerad Sven Lidberg, PT, färglitografi, bildmått ca 48x60 cm
Zustandsbeschreibung
Med dedikation
861976
2021-01-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner